W piątkowy wieczór dwudziestu ośmiu uczniów klas 5-8 wzięło udział w organizowanej już po raz czwarty nocy andrzejkowej. Jest to inicjatywa Samorządu Uczniowskiego Dwunastki, wznowiona po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią.  Z tym większą radością zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły do wspólnej zabawy i wróżb andrzejkowych.  Podobnie jak w ubiegłych latach bawiliśmy się doskonale.

Jest to inicjatywa Samorządu Uczniowskiego Dwunastki, wznowiona po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią.  Z tym większą radością zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły do wspólnej zabawy i wróżb andrzejkowych.  Podobnie jak w ubiegłych latach bawiliśmy się doskonale. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zapewnili uczestnikom pyszny poczęstunek, zabawy integracyjne, andrzejkowe przepowiednie oraz karaoke. Było lanie wosku, ciasteczka z wróżbą, zabawa z butami, oraz wiele innych. Wszystkim zabawom towarzyszyło dużo radości i śmiechu. Późną nocą część uczniów zasnęła wyczerpana nadmiarem wrażeń, a ci najwytrwalsi oglądali filmy. Uczestnicy imprezy wrócili w sobotni poranek do domów niewyspani, ale na pewno zadowoleni.