nazwisko i imię stanowisko, przedmiot, zajęcia
1 Alwin-Guziałek Alicja język angielski
2 Andrychowicz Renata język angielski
3 Bartkowiak Anna wychowanie fizyczne
4 Bartnicka-Karasiewicz Elżbieta wicedyrektor, język polski
5 Bechert Hanna nauczyciel wspomagający, rewalidacja
6 Bednarz Renata nauczyciel wspomagający, rewalidacja
7 Beling Danuta język polski
8 Bigoszewska-Jackowiak Martyna wychowanie fizyczne
9 Bilski Maciej geografia
10 Boczkowska Aneta historia
11 Borkowska Jolanta nauczyciel wspomagający, rewalidacja
12 Bucholc Marlena edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
13 Bujanowska Izabela nauczyciel wspomagający
14 Czyżewska-Węcławiak Ewa język angielski
15 Djaczuk-Cieślewicz Honorata edukacja wczesnoszkolna
16 Drygała Andrzej wychowanie fizyczne
17 Drzażdżyńska Agnieszka język angielski, rewalidacja
18 Duda-Machińska Lidia muzyka, plastyka, rewalidacja
19 Dzierżyńska Anna edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
20 Foerster Agnieszka nauczyciel wspomagający
21 Frąckowiak Katarzyna wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjno-usprawniające
22 Furmaniak Paulina edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
23 Fuszpaniak Tamara język polski
24 Gawrońska Magdalena język angielski, rewalidacja
25 Gąsiorek Iwona geografia, wiedza o społeczeństwie
26 Gładych-Zielińska Edyta chemia, matematyka
27 Goźdź Alina nauczyciel wspomagający, biologia
28 Grzeszczak Aleksandra religia
29 Grzybowska Magdalena edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
30 Hajny Renata edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjna
31 Heliasz Adam wychowanie fizyczne
32 Iglińska Ewa język polski, zajęcia rewalidacyjne
33 Jagielski Paweł wicedyrektor, informatyka
34 Janicka Teresa logopeda
35 Jarus Beata kierownik świetlicy
36 Kaczmarek Iwona plastyka
37 Kapelińska Magdalena chemia, matematyka
38 Kapsa Bartosz wychowanie fizyczne
39 Kozak Danuta matematyka
40 Kubiak Ewa język polski
41 Labrenc Marta język polski
42 Linkowska Jagoda wychowanie fizyczne
43 Lutomska-Wiśniewska Lucyna język angielski
44 Łagoda Sylwia psycholog
45 Łubiński Radosław edukacja dla bezpieczeństwa, religia
46 Łyszczarz Dorota nauczyciel wspomagający, edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
47 Malan Jolanta nauczyciel wspomagający, rewalidacja
48 Marczuk Jadwiga wychowawca świetlicy
49 Mężyńska Anna biblotekarz
50 Michalski Piotr wychowawca świetlicy
51 Mikołajczak Marta edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
52 Mytkowska Ewa edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
53 Ochocka Ewa matematyka, rewalidacyjna
54 Pakuła Martyna pedagog, doradztwo zawodowe
55 Płachecka Lidia biologia
56 Popek Robert wychowanie fizyczne
57 Półrolniczak-Warsińska Katarzyna wychowanie fizyczne
58 Przyborska Renata religia
59 Przybylska Barbara edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
60 Rożek Joanna język niemiecki
61 Różewska Natalia matematyka, informatyka
62 Sarbinowski adam religia
63 Sikorska Dorota język niemiecki
64 Sinecka Joanna edukacja wczesnoszkolna
65 Siudzińska Beata technika, rewalidacja
66 Skibińska Magdalena edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
67 Stefańska Małgorzata historia, wiedza o społeczeństwie, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
68 Stefański Jarosław historia, wychowanie do życia w rodzinie
69 Sternel Agata wychowawca świetlicy
70 Sypniewski Zbigniew dyrektor, informatyka
71 Szczepańska Renata edukacja wczesnoszkolna
72 Szczepański Leszek wychowanie fizyczne
73 Urbaniak Ewelina nauczyciel wspomagający, rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
74 Waseńczuk Ewa nauczyciel wspomagający, rewalidacja
75 Wdzięczna Joanna matematyka
76 Wiśniewska Joanna fizyka
77 Wojciechowska Alicja nauczyciel wspomagający
78 Wojciechowska Edyta zajęcia korekcyjno-usprawniające
79 Wojtkowiak Justyna informatyka, rewalidacja
80 Żoła Joanna nauczyciel wspoamagający, rewalidacja