Instaling plakatWzorem lat ubiegłych, uczniowie starszych klas Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie przystąpili do kolejnej, XIX Edycji Programu InstaLing dla Szkół.

W tym roku szkolnym do programu dołączy ok. 328 uczniów! Przypomnijmy, iż korzystanie z darmowej platformy InstaLing daje jego użytkownikom wiele korzyści, wspomagając systematyczną naukę słówek i zwrotów w języku obcym. Dzięki codziennej pracy na platformie mają oni szansę efektywnego powtarzania i utrwalania poznanego podczas lekcji słownictwa, w naszym przypadku podczas zajęć języka angielskiego.

LPMiło nam poinformować, że nasz szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości!

Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

W roku szkolnym 2021/2022 przystępujemy kolejny raz do projektu Super Koderzy, w którym będziemy kształtować swoje umiejętności programistyczne. Tym razem młodzi naukowcy będą realizować ścieżkę Majsterkowicze 2.0.
Trzymamy kciuki!

Pod patronatem Związku Piłki Ręcznej w Polsce (http://zprp.pl/) i Ministerstwa Sportu i Turystyki (http://www.msport.gov.pl/), wspólnie z SP nr 9 i Gim nr 3, realizujemy założenia programu rozwoju piłki ręcznej, współtworząc Ośrodek Rozwoju Piłki Ręcznej dziewcząt.

Rządowy program "Książki naszych marzeń"

Program Polskiej Akcji Humanitarnej "Pajacyk"