8 czerwca w naszej szkole odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową. Przystąpili do niego uczniowie klas piątych, którzy wykazali się bardzo dobrą znajomością przepisów ruchu drogowego. Egzamin teoretyczny – test sprawdzał wiadomości z zakresu znaków drogowych, manewrów na drodze, typowych sytuacji drogowych oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie, którzy z pozytywnymi wynikami przebrnęli przez pierwszy etap egzaminu, musieli wykazać się umiejętnością jazdy na rowerze zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Piątoklasiści dzielnie pokonywali wyznaczoną trasę przejazdu pod okiem Pani Beaty Siudzińskiej oraz Pani Edyty Wojciechowskiej. Gratulujemy wszystkim uczniom, którym udało się pomyślnie zdać swój pierwszy w życiu egzamin uprawniający do poruszania się po drogach publicznych. Życzymy bezpiecznej i miłej jazdy na rowerze!