Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie naszej szkoły brali udział w projekcie Easter Egg Hunt. O wydarzeniu tym informowaliśmy już na naszej stronie. W ramach projektu najmłodsi uczniowie wykonali wiele zadań związanych z tradycjami wielkanocnymi w Wielkiej Brytanii oraz w Niemczech. Dzieci z klas I-V wykonały piękne karty wielkanocne z życzeniami w języku angielskim oraz niemieckim. Uczniowie klas siódmych brali udział w konkursie wiedzy o tradycjach wielkanocnych w Anglii i w Niemczech. Pierwsze miejsce zajęła klasa 7d. Uczniowie klas VI-VIII uczestniczyli w konkursie QR Easter Egg Hunt. Najlepsze wyniki osiągnęły klasy: 6b, 7d oraz 8a. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie nagrody. Wszystkim uczestnikom gratulujemy spostrzegawczości, wytrwałości oraz bogatej wiedzy dotyczącej kultury Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. 

Congratulations!

Gratulation!