Dnia 26 marca 2022 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w  Gnieźnie na ulicy. Świętokrzyskiej 33 odbył się Regionalny Turniej Koszykówki Dziewcząt. Oprócz TS Basket Gniezno udział wzięły zespoły: UKS Victoria Plewiska i UKS Olimp Witkowo. Mini zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: młodszej i starszej. Dwie zawodniczki, które brały udział w Turnieju i pokazały ducha walki to uczennice Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie: Konstancja Dobrzycka z klasy 2b i Lenka Kaszyńska z klasy 5e.

Wyniki: grupa starsza

UKS Victoria Plewiska 1 - TS Basket Gniezno 1  34 : 41

TS Basket Gniezno 1 - UKS Victoria Plewiska 1  28:38

Wyniki: grupa młodsza

TS Basket Gniezno 2 - UKS Olimp Witkowo  43 : 16

UKS Victoria Plewiska 2 - TS Basket Gniezno 2  11 : 30

UKS Olimp Witkowo -  UKS Victoria Plewiska 2  28 : 6