Za nami weekend sportowych emocji. Po raz kolejny w hali naszej szkoły oraz na obiektach GOSiR odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt ,,Santander Gniezno Cup 2021". Zawody rozgrywały się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci ( rocznik 2009) i młodziczki (rocznik 2007 i młodsze.).
W pierwszej kategorii zwyciężył zespół MKS Tuzinek Gniezno, natomiast dziewczęta MKS PR Gniezno startujące w kategorii młodziczki zajęły III miejsce.
 
W kategorii dzieci:
- Martynę Kowalską wybrano najlepszą zawodniczką turnieju,
- Angelika Kleczkowska i Dominika Gola zostały wybrane do najlepszej siódemki turnieju,
- Marcelina Kurczych otrzymała wyróżnienie zawodniczki zespołu.
 
W kategorii młodziczek:
- Jagoda Jędraszak i Weronika Balcerzak zostały wybrane do najlepszej siódemki turnieju,
- Oliwia Kościańska otrzymała wyróżnienie zawodniczki zespołu.
 
Uczennice naszej szkoły, które wystąpiły w zespole dzieci:
Ambrożak Kalina, Gola Dominka, Kowalska Martyna, Kleczkowska Angelika, Kurczych Marcelina, Kraczek Kornelia, Kordys Zuzanna, Michalak Emilia, Staszewska Amelia, Tanaś Estera, Walaszczyk Nina, Kląskała Julia, trener - Robert Popek.
 
Uczennice naszej szkoły, które wystąpiły w zespole młodziczki:
Balcerzak Weronika, Kowalska Michalina, Jendraszak Jagoda, Dominiak Maria, Moszczyńska Maria, Skupiewska Lena, Jakubowska Oliwia, Gozdowska Urszula, Hyża Martyna, Hyża Anita, Kościańska Oliwia, Śmigowska Natalia, Gronowska Zofia, Lubińska Kornelia, trener - Martyna Bigoszewska - Jackowiak.