Instaling plakatWzorem lat ubiegłych, uczniowie starszych klas Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie przystąpili do kolejnej, XIX Edycji Programu InstaLing dla Szkół.

W tym roku szkolnym do programu dołączy ok. 328 uczniów! Przypomnijmy, iż korzystanie z darmowej platformy InstaLing daje jego użytkownikom wiele korzyści, wspomagając systematyczną naukę słówek i zwrotów w języku obcym. Dzięki codziennej pracy na platformie mają oni szansę efektywnego powtarzania i utrwalania poznanego podczas lekcji słownictwa, w naszym przypadku podczas zajęć języka angielskiego.

Do dyspozycji uczniów jest łatwa w obsłudze, darmowa aplikacja, dzięki której w każdej dogodnej chwili mogą oni wykonać sesję ze słownictwem wprowadzonym wcześniej przez nauczyciela. Instaling pozwala również nauczycielom i rodzicom monitorować pracę uczniów poprzez dostęp do szczegółowych statystyk, tym samym zwiększając kontrolę nad procesem dydaktycznym.

Jak pokazują wyniki uczniów z lat poprzednich, praca na platformie Instaling jest nie tylko niezwykle skuteczna, ale również wpisuje się w nieustannie zmieniająca się rzeczywistość nowych technologii, z których w naszej szkole korzystamy możliwie najczęściej.

Więcej informacji o platformie można znaleźć tutaj: Insta.Ling - skuteczna nauka słówek (instaling.pl).

tekst: Lucyna Lutomska-Wiśniewska