Historia pierwszego pluszowego misia ma już ponad 100 lat… Dla dzieci na całym świecie pluszowe misie stały się wyjątkowymi towarzyszami, przytulankami, przyjaciółmi. Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Paddington, Coralgol, Miś Wojtek… – poznajcie niezwykłe misie, wykonane przez dzieci z klas 1-3. Wszystkie prace konkursowe „Miś z bajki, wiersza, piosenki” można obejrzeć w holu naszej szkoły. Konkurs został zorganizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej z okazji obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. 28 listopada w auli szkolnej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu oraz rozdanie nagród i dyplomów. Nagrody zwycięzcom wręczyła Pani Dyrektor Elżbieta Bartnicka-Karasiewicz wraz z wychowawcami świetlicy. Każda praca jest wyjątkowa, a każdy uczestnik zasługuje na wielkie brawa. Cieszy nas również tak liczny udział w konkursie.

Przedstawiamy naszych laureatów:

1 miejsce: Lena Grajczak 1a

2 miejsce: Pola Paszkowska 3c

3 miejsce: Helena Larus 1b

Wyróżnienia: Igor Jędrzejczak 3c, Nadia Urbaniak 1b, Alicja Bosacka 2a, Antoni Cieślewicz 3a, Zuzanna Melcer 1c, Jakub Leśniewski 1a.

Serdecznie gratulujemy!