23 kwietnia 2024 r., w ramach obchodów Dnia Ziemi i Dnia Patrona, w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno- Sportowy "Młodzi przyrodnicy na start!". W konkursie wzięło udział sześć gnieźnieńskich szkół: SP 3, SP 5, SP 6, SP 8, SP 10, SP 12. Każdą szkołę reprezentowała sześcioosobowa drużyna trzecioklasistów. Uczniowie wykazali się wiedzą ekologiczno- przyrodniczą, umiejętnością współpracy oraz sprawnością fizyczną. Wszyscy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i doskonale się bawili.

Miło nam poinformować, że:

I miejsce zajęli uczniowie SP 5

II miejsce zajęli uczniowie SP 6

III miejsce zajęli uczniowie SP 3

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i bardzo dziękujemy za udział w konkursie!

Konkurs przygotowały: Paulina Furmaniak, Marta Mikołajczak, Joanna Sinecka, Renata Hajny, Agata Sternel oraz Izabela Kołodziejczak.