W poniedziałek 19 czerwca w auli SP12 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego i fotograficznego. Zwycięzcy i osoby wyróżnione odebrały z rąk Wicedyrektor naszej szkoły Pani Elżbiety Bartnickiej dyplomy, upominki i słodycze.

Konkursy o tematyce sportowej cieszyły się dużą popularnością.  Jak się okazało, sportowy temat ma nieustającą siłę przyciągania, która spotyka się z potrzebą osobistej ekspresji.  Ruch i towarzyszące mu uczucia  zostały przelane, w "nietuzinkowych"😉 interpretacjach, na kartki papieru i utrwalone na zdjęciach.

Piękne odpowiedzi uczniów na pytanie Pani Wicedyrektor - A co Wy czujecie gdy uprawiacie Sport? - ujmowały szczerością.

Refleksje i wymienione emocje: szczęście, radość, satysfakcję, spełnienie, aż chwytały za serce, utwierdzając nas w przekonaniu, że warto i w tenże sposób promować aktywność fizyczną.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursach, GRATULUJĄC zwycięzcom i osobom wyróżnionym!!!