Pomagam, bo to daje mi siłę – pod tym hasłem wystartowała tegoroczna akcja “Szlachetnej Paczki”. Społeczność naszej szkoły jak zawsze spisała się na medal i udało nam się uzbierać wszystkie wymarzone upominki dla siedmioosobowej rodziny pani Katarzyny i pana Tomasza.  W celu pozyskania środków finansowych na zakup wymarzonej pralki Samorząd Uczniowski zorganizował loterię mikołajkową oraz zbiórkę pieniędzy do puszek.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji, nauczycielom, a przede wszystkim uczniom za ten wspaniały gest, okazaną pomoc i za szlachetne serca. To dzięki Wam mogliśmy sprawić radość wybranej przez nas rodzinie w tak magicznym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia.

Zaangażowanie w akcję “Szlachetna Paczka” pokazuje, że potrafimy dzielić się z innymi, nawet gdy sami mamy niewiele. Bo dobro to wynik dzielenia!