Z przyjemnością zawiadamiamy, że pięknym wykonaniem piosenki „Co za dzień” uczennica naszej szkoły, Zosia Nowakowska z klasy 3c, wyśpiewała III miejsce w kategorii klas 1-3.

W konkursie brało udział ponad 150 uczniów wielkopolskich szkół podstawowych z całego województwa.

Organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego - Departament Edukacji i Nauki oraz  Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu - Biuro Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020”, a jego tematem była 102. rocznicy  wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Uczennicę przygotowała do konkursu pani Marlena Bucholc – wychowawczyni klasy 3c.

Zosi serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!