Quiz „Jaki to tytuł?” był adresowany do uczniów klas IV-V oraz VI-VIII i każdy zainteresowany mógł wziąć w nim udział. Trzeba było uzupełnić tytuły książek o brakujące wyrazy i odpowiedzi (podpisane: imię, nazwisko i klasa) przynieść lub przesłać do biblioteki szkolnej do końca października. Zadanie nie przysporzyło uczniom większych  problemów, gdyż dotyczyło głównie lektur oraz beletrystyki dziecięcej i młodzieżowej. Quiz w obydwu kategoriach wiekowych obejmował 20 tytułów książek i tyle samo poprawnych odpowiedzi (11 z klas IV-V i 9 z klas VI-VIII) wpłynęło do organizatora, którym była biblioteka szkolna. Uczniowie, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi otrzymują nagrody książkowe. Można będzie je odbierać przy dyżurce (w kartoniku każda podpisana: imię, nazwisko i klasa) od wtorku 1 grudnia. Dziękuję za udział w quizie i gratuluję.

Klasy IV-V

Nikodem Schulze IV a, Maksymilian Bułka V b, Iga Frąckowiak IV a, Kinga Machińska IV d, Kornelia Kujawska IV c, Ada Walaszczyk IV a, Jakub Grzelak V b, Adrian Purol IV d, Amanda Fajfer IV e, Laura Wierzelewska IV c i Julia Wiśniewska IV a.

Klasy VI-VIII

Ewa Dziurko VI e, Joanna Bonisławska VII e, Nina Walaszczyk VI a, Krzysztof Machiński VII c, Nikola Sanok VIII b, Gabriela Kemnic VI e, Judyta Purol VIII b   i Cezary Grajek VII f.