We wtorek 11 kwietnia br. odbył się szkolny konkurs języka angielskiego dla uczniów klas trzecich. Przystąpiło do niego 31 uczniów z dziewięciu klas. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu sprawdzającego umiejętności językowe. Komisja konkursowa w składzie pani wicedyrektor Anna Bartkowiak, pani Grażyna Putz i pani Renata Andrychowicz sprawdziła prace najmłodszej grupy uczniów przystępujących do konkursu językowego. Pierwsze miejsce zdobyła Natasza Kaźmierczak z kl. 3i . Drugie miejsce zajęła Gabriela Gawrońska z kl. 3f. Natomiast trzecie miejsce należy do Sandry Kozłowskiej z kl. 3c. Dziewczętom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na wręczenie nagród podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.