Uczniowie klasy 4a, 4c, 4d i 4e w ramach zajęć komputerowych przez cały miesiąc kształtowali właściwe zachowania dotyczące wypowiadania się na portalach internetowych, forach czy poczcie elektronicznej. W trakcie zajęć realizowali proponowany przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę scenariusz pt. „Internet bez hejtu”, wykorzystując do tego możliwości jakie stwarza Office 365, z którego na co dzień mogą korzystać wszyscy uczniowie naszej szkoły. Podsumowaniem treści realizowanych na zajęciach był konkurs, polegający na przedstawieniu zasad bezpiecznego oraz kulturalnego zachowania w sieci. W konkursie zwyciężyły prace: Urszuli Zielińskiej 4d (I miejsce), Laury Ciesielskiej 4c (II miejsce) i Kacpra Kowalskiego 4c (III miejsce). Ponadto chętni uczniowie uczestniczyli w nagraniu teledysku do piosenki pt. „Przytul hejtera”. Zapraszamy do obejrzenia efektów  ich pracy. Tekst piosenki oraz muzyka pochodzą ze strony www.przytulhejtera.pl.