Dzień Kobiet rozpoczął się w klasach 2c i 3f od życzeń od klasowych kolegów i małych prezencików dla dziewczynek. Następnie wszystkie dzieci udały się do Klubu Fantazja. Właścicielka poinstruowała dzieci o zasadach bezpieczeństwa na terenie klubu i wszyscy ochoczo ruszyli do zabawy. Ogromnym powodzeniem cieszyła się kokosowa karuzela oraz trampolina. Dzieci chętnie zjeżdżały na pontonach po igielicie, grały w tenisa stołowego i cymbergaja, „kąpały się” w basenie wypełnionym piłeczkami, jeździły na rowerkach i motorkach. Czas płynął szybko i po godzinnej, wesołej zabawie trzeba było wracać do szkolnych ławek. Mimo to wszyscy wrócili do szkoły w doskonałych humorach i ochoczo zabrali się do pracy.