We wtorek 21 marca w naszej szkole odbył się wesoły happening z okazji pierwszego dnia wiosny. Samorząd Uczniowski zorganizował dwa konkursy: dla klas szóstych na najładniejszą marzannę oraz dla klas czwartych i piątych na wiosenną piosenkę. Klasy szóste brały udział w uroczystym pochodzie. Każda z nich prezentowała swoją marzannę, którą pod koniec zabawy symbolicznie oblała wodą. W konkursie I miejsce zajęła klasa 6d, II - klasa 6e, III -  klasa 6b. Klasy czwarte i piąte miały za zadanie poszukać na terenie szkoły kwiatków z zagadkami. Dla każdej klasy przygotowano inny zestaw. Następnie klasy miały wspólnie wykonać i nagrać wiosenną piosenkę. Gotowe nagrania uczniowie wysyłali pocztą elektroniczną do organizatorów. W konkursie klas  czwartych I miejsce zajęła klasa 4d, II - klasa 4a, a III - klasa 4b. W klasach piątych: I miejsce zajęła klasa 5f, II - klasa 5a, a III - 5b.