We wtorek, 6 grudnia Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaprosił uczniów wszystkich klas do wspólnej zabawy i konkursu pt: „Mikołaje są wśród nas”. Tego dnia należało przyjść do szkoły przebranym za świętego Mikołaja lub założyć poszczególne elementy, które kojarzą się z nim, np. mikołajową czapkę, brodę czy czerwone ubranie. Uczniowie naszej szkole chętnie włączyli się do wspólnej zabawy i szóstego grudnia zaroiło się w Dwunastce od Mikołajów i Mikołajek. Komisja konkursowa, składająca się z przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego, odwiedziła wszystkie obecne w szkole klasy i przyznała odpowiednią ilość punktów za ich przebrania. Po podliczeniu punktów wyłoniono dwie zwycięskie klasy: na pierwszym etapie edukacyjnym najlepsza okazała się klasa 2b, na drugim klasa 6a. Najbardziej „mikołajowe” klasy otrzymały w nagrodę czekoladowe Mikołaje. Gratulujemy zwycięzcom!!!