Stołówka Dwunastki w czwartkowe popołudnie 8 grudnia, zamieniła się w prawdziwą fabrykę świętego Mikołaja. Przybyli na przedświąteczne warsztaty rękodzielnicze uczniowie, rodzice i nauczyciele, niczym bajkowe elfy, uwijali się przy tworzeniu świątecznych ozdób. Powstały prawdziwe cuda: finezyjne choinki, rubaszne reniferki, sympatyczne aniołki, wesołe bombki, kolorowe obrazki, wykwintne stroiki, połyskujące gwiazdki, oryginalne kartki i torby świąteczne. Pomysłowość prowadzących warsztaty – nauczycieli i rodziców – nie miała granic. Powstałe rękodzieła będzie można kupić już jutro na jarmarku świątecznym organizowanym przez Urząd Miasta na gnieźnieńskim Rynku oraz na kiermaszu szkolnym od środy 14 do piątku 16 grudnia. Bardzo dziękujemy za wspólny, cudownie twórczy czas oraz zapraszamy na kiermasz. Warsztaty zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie Szczęśliwa Dwunastka.