Z piątku na sobotę, 25 na 26 listopada, w naszej szkole odbyła się Noc Andrzejkowa dla klas 4-6.O godzinie 20.00 została sprawdzona obecność i ruszyły andrzejkowe zabawy. Pod opieką pań: Magdaleny Gawrońskiej, Mai Majewskiej-Dreli, Iwony Gąsiorek, Iwony Grajek, Agnieszki Drzażdżyńskiej oraz Agaty Sternel spędziliśmy całą noc w szkolnym budynku. Na początku uczennice z klasy 5a przygotowały kilka zabaw integracyjnych, dzięki którym poczuliśmy się zgranym zespołem. Po tych zabawach udaliśmy się do stołówki na pizzę i ciepłą herbatkę. W zorganizowanie kolejnych konkurencji zaangażowały się uczennice z klasy 6d. Jedną z nich była gra matematyczna, w której wyróżniono pięciu laureatów i rozdano nagrody. W tym roku zmieniliśmy zwyczaj i wróżyliśmy sobie  nie z wosku lecz z atramentu. Następnie odbył się wyczerpujący aerobik z panią Iwoną Grajek. Jedną z ostatnich konkurencji tego wieczoru było malowanie chłopaków. Podzielono nas na 4 grupy i odbył się casting. Komisja ogłosiła wyniki i rozdała nagrody. Na sam koniec zorganizowana została gra Sokole Oko. Po całej nocy zabaw nadszedł czas na sen. Ciężko było nam zasnąć, po tak miłym, pełnym wrażeń i emocji wieczorze. Około godziny 3.00 większość uczestników słodko spała, a dla wytrwałych został włączony film pt. „Alwin i wiewiórki”. O godz. 7.30 każdy uczeń „z bólem serca” wygrzebywał się z cieplutkich śpiworów. O godzinie 8.00 każdy zaspany powrócił do swojego domu.