Pod koniec października biblioteka szkolna zorganizowała i przeprowadziła jesienny kiermasz książek przy współpracy z Księgarnią i Hurtownią Taniej Książki w Tuliszkowie, wydawnictwem Publicat i firmą Drugi Tom z Rzeszowa. W przygotowanie imprezy jak i w jej przebieg zaangażowali się również członkowie koła bibliotecznego z klasy VI d  i VI e. Trzydniowy kiermasz zgromadził rzesze miłośników książek, którzy mogli zapoznać się z bogatą ofertą i zakupić książki w korzystnych cenach. A było w czym wybierać – od książek dla najmłodszych, kolorowanek, bajek, baśni, wierszy, opowiadań i pozycji interaktywnych po literaturę młodzieżową i książki popularnonaukowe dla czytelników w każdym wieku. Biblioteka szkolna od wielu lat angażuje się w różne akcje mające na celu promocję czytelnictwa w środowisku szkolnym i lokalnym, a okolicznościowe kiermasze książek są jednymi z tych przedsięwzięć. Już teraz zapraszamy na Wielki Świąteczny Kiermasz Książek, który odbędzie się w  naszej szkole w grudniu.