Stowarzyszenie na Rzecz Społeczności Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie Szczęśliwa Dwunastka zaprasza rodziców i uczniów do współorganizowania świątecznego kiermaszu rękodzieła, poprzedzonego warsztatami artystycznymi dla dzieci i rodziców. Podobnie, jak w przypadku kiermaszu rękodzieła na Majówce, najpierw chcemy przeprowadzić zbiórkę artykułów świątecznych wykonanych przez rodziców, aby potem sprzedać je na kiermaszu. Dodatkowo 8 grudnia planujemy przeprowadzić warsztaty artystyczne dla dzieci i rodziców, podczas których pokażemy niektóre techniki plastyczne i wspólnie wykonamy ozdoby. To będzie wieczór pachnący piernikami, integrujący środowisko szkolne przy wspólnym, twórczym działaniu. Zależy nam na budowaniu dobrej atmosfery i włączaniu rodziców w życie szkoły. Ze względów organizacyjnych, prosimy o zgłoszenie chęci udziału w warsztatach u organizatorów. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na działania na rzecz społeczności Dwunastki.