Piątek, 30 września, w klasie 3a i 3f, rozpoczął się od złożenia, przez wszystkie dziewczynki, chłopcom życzeń z okazji ich święta oraz odśpiewania zwyczajowego „Sto lat”. Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki oraz prezent – niespodziankę, którym było wyjście do Klubu Zabaw „FANTAZJA”. Niespodzianka zaskoczyła i jednocześnie zachwyciła wszystkie dzieci. Po przybyciu na miejsce przywitała nas pani animator i przedstawiła zasady bezpiecznej zabawy w klubie. W trakcie godzinnego pobytu, dzieci mogły korzystać z bardzo licznych atrakcji, między innymi dwupoziomowego toru przeszkód, trampolin, dmuchańców, zjazdów na pontonach po igielicie, kokosowej karuzeli, zjeżdżalni do basenu z piłeczkami oraz gier interaktywnych. Zabawa była przednia i wszyscy opuszczali klub zadowoleni jednak z lekkim niedosytem.