Tuż przed Bożym Narodzeniem (od 12 do 14 grudnia) odbył się w naszej szkole 3-dniowy świąteczny kiermasz książek.

Wydarzenie zorganizowane i przeprowadzone przez bibliotekę szkolną i Szkolne Koło Wolontariatu miało miejsce na łączniku (parter), a uczniowie zaangażowani w to przedsięwzięcie pomagali zorganizować stoiska, eksponować, polecać i sprzedawać książki. Cała akcja odbyła się we współpracy z Księgarnią i Hurtownią Taniej Książki w Tuliszkowie (firma BOOKS), firmą Drugi Tom z Radomia i firmą księgarską pana Macieja Frankowskiego. Na kiermaszu każdy mógł znaleźć coś dla siebie i na prezent - od książek dla najmłodszych (bajeczki, zgadywanki, kolorowanki, opowiadania) po literaturę dla nieco starszych, młodzieży i dorosłych (powieści, książki popularnonaukowe) Były też pozycje tematycznie związane ze świętami Bożego Narodzenia i zarówno te, jak i inne można było zakupić także jako prezent pod choinkę w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wszystkim czytelnikom życzymy radosnych, kolorowych świąt i miłych chwil z książką.