Zbliża się 21 marca, to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny czy Dzień Wagarowicza, ale również dzień osób chorych na zespół Downa. Bardzo serdecznie zachęcamy całą społeczność Dwunastki oraz wszystkie chętne osoby, aby okazać wsparcie tym niesamowitym osobom poprzez umieszczenie na naszej stronie szkolnej lub szkolnym Facebooku zdjęcia swoich stóp ubranych w dwie różne skarpety... Tak, dokładnie, koniecznie dwie różne! Dlaczego? Poczytajcie o tym w załączonej prezentacji. Każdą fotografię będzie można w prosty sposób dołączyć poprzez przygotowaną aplikację padlet. Wystarczy wykonać zdjęcie telefonem a następnie kliknąć plusik, wybrać zdjęcie z telefonu i załączyć. To naprawdę bardzo proste. Okażmy wsparcie tym niezwykle pogodnym i zawsze uśmiechniętym osobom.


Liczymy na Wasze dobre serducha i pozdrawiamy Was serdecznie!

Prezentacja