16 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs „Mistrzowie Logicznego Myślenia – Łamigłówki Mądrej Główki”, zorganizowany przez wychowawczynie świetlicy szkolnej. W konkursie wzięły udział 3-osobowe reprezentacje klas II i III. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w zadaniach m.in. takich jak:  sudoku obrazkowe i liczbowe, układanki logiczne, tangramy, kreatywne sześcianów Happy Cube i inne.

Mistrzami Logicznego Myślenia zostali reprezentanci klasy 3a: Karolina Rybarczyk, Wojciech Manuszak, Kajetan Ratajczak.

2 miejsce zajęli uczniowie klasy 2b: Jan Moszczyński, Ignacy Prusowski, Oliwier Jankowski.

3 miejsce zajęli uczniowie klasy 2c: Olga Dembińska, Bartosz Walkowski, Iwo Podzerek.

Zwycięzcom gratulujemy.
Wszystkim miłośnikom łamigłówek dziękujemy za udział w konkursie i dobrą zabawę.