GAZETKA TUZINEK
Zapraszamy do zapoznania się z elektroniczną wersją szkolnej gazetki TUZINEK.

Aby zapoznać się z publikacją kliknij w link: TUZINEK - PAŹDZIERNIK/LISTOPAD 2023

GAZETKA TUZINEKZapraszamy do zapoznania się z elektroniczną wersją szkolnej gazetki TUZINEK.

Aby zapoznać się z publikacją kliknij w link:  TUZINEK - MARZEC/KWIECIEŃ 2023

Aby zapoznać się z publikacją kliknij w link:  TUZINEK - LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2022

Aby zapoznać się z publikacją kliknij w link:  TUZINEK - WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK 2022

Aby zapoznać się z publikacją kliknij w link:  TUZINEK - MAJ/CZERWIEC 2022

Aby zapoznać się z publikacją kliknij w link:  TUZINEK - MARZEC/KWIECIEŃ 2022

GAZETKA TUZINEKZapraszamy do zapoznania się z drugą elektroniczną wersją szkolnej gazetki TUZINEK.

Aby zapoznać się z publikacją kliknij w link:  TUZINEK - STYCZEŃ/LUTY 2022

GAZETKA TUZINEKZapraszamy do zapoznania się z pierwszą elektroniczną wersją szkolnej gazetki TUZINEK.

Przypomnijmy, że od roku szkolnego 2021/22 opiekę nad szkolną gazetką przejęła pani Marta Labrenc wraz z nową grupą redaktorów.  Jest to dla nowej redakcji TUZINKA rok pełen wyzwań i emocji związanych z wydawaniem gazety. Wśród dziennikarzy są zarówno uczniowie, jak i nauczyciele.
Trzymamy kciuki za pozytywny odbiór publikacji!

Aby zapoznać się z publikacją kliknij w link:  TUZINEK - LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2021