W piątek 17 czerwca 2022 r. odbył się w naszej szkole Dzień Sportu pod hasłem "Bawimy się i integrujemy na sportowo". Podczas obchodów uczniowie klas 4 - 8 rywalizowali między sobą w konkurencjach sportowych, które stworzyły możliwość sprawdzenia swoich możliwości w tych popularnych i mniej popularnych dziedzinach, a także wyłonienia najlepszych sportowców naszej szkoły, wśród których znaleźli się:
 
KLASY 4
  • Iga Nitschke 4C
  • Kacper Wolek 4A
KLASY 5
  • Marta Wiśniewska 5D
  • Szymon Przyborski 5A
KLASY 6
  • Nicola Litwin 6A
  • Eldar Rybak 6A
KLASY 7
  • Marcelina Kurczych 7A
  • Maciej Górski 7A
KLASY 8
  • Patrycja Orzechowska 8D
  • Bartosz Michalak 8A

Osoby, które uzyskały najlepsze wyniki w łącznej punktacji wszystkich konkurencji zostały nagrodzone - gratulujemy!
Cieszymy się również, że wielu uczniów przystąpiło do wspólnej zabawy. Dla nas Wszyscy jesteście zwycięzcami!