Multicolored I Love You Typography Connections Print Postcard 1

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

informuję, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2021 r. w salach lekcyjnych, dla klas V- VIII  o godz. 9.00, a dla uczniów klas II-III o godz. 10.00.

Uroczystość powitania pierwszoklasistów odbędzie się o godz. 10.00 w auli szkolnej. Ze względów sanitarno-higienicznych w uroczystości może uczestniczyć tylko jeden rodzic. Dorośli i dzieci zobowiązani są posiadać maseczkę zakrywającą usta i nos.

Powitanie klas czwartych odbędzie się w 1 września 2021 r. o godz. 9.00 w auli szkolnej, bez obecności rodziców.

Aktualne listy uczniów klas czwartych zostały wywieszone w holu szkoły.

Informacje na temat list uczniów klas pierwszych udzielane są w sekretariacie szkoły, również w formie telefonicznej.

Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 będzie udostępniony 23 sierpnia 2021 r. na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie.

W przypadku pojawienia się nowych wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji i Nauki, z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, organizacja dnia może ulec zmianie.

Zbigniew Sypniewski