wfInformujemy, że od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. specjalistyczne zajęcia sportowe realizowane na podstawie programów szkolenia sportowego w oddziałach sportowych będą odbywały się stacjonarnie w miejscu ich prowadzenia, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

zdalnenauczanie Informujemy, że zgodnie z nowymi decyzjami rządu uczniowie wszystkich klas nadal będą się uczyć zdalnie. Zajęcia lekcyjne dla uczniów wszystkich klas będą realizowane poprzez platformę MS Teams.   Obecne decyzje obowiązują do 25 kwietnia br.

 Źródło: 19 kwietnia otwieramy żłobki i przedszkola, ale przedłużamy obowiązujące obostrzenia do 25 kwietnia. Hotele nieczynne do 3 maja włącznie - Koronawirus: informacje i zalecenia - Portal Gov.pl  (www.gov.pl)

 nauczanie2

Informujemy, że zgodnie z nowymi decyzjami rządu uczniowie wszystkich klas nadal będą się uczyć zdalnie. Zajęcia lekcyjne dla uczniów wszystkich klas będą realizowane poprzez platformę MS Teams. Obecne decyzje obowiązują do 18 kwietnia br.

Źródło: Przedłużamy obowiązujące obostrzenia do 18 kwietnia. Szpitale z małymi rezerwami łóżek i respiratorów - Koronawirus: informacje i zalecenia - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

zdalne nauczanie

Informujemy, że zgodnie z nowym rozporządzeniem od poniedziałku 22 marca do 11 kwietnia 2021 uczniowie wszystkich klas będą się uczyć zdalnie. Zajęcia lekcyjne dla uczniów wszystkich klas będą realizowane poprzez platformę MS Teams. 

Źródło: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wracamy-czasowo-do-nauki-zdalnej-w-szkolach