We wtorek 30 listopada po rocznej przerwie spowodowanej pandemią udało się po raz kolejny zorganizować dzień wróżb i zabaw andrzejkowych. W przygotowanie i przeprowadzenie tej imprezy aktywnie włączyli się uczniowie klas 8e i 7d -członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z biblioteką i świetlicą szkolną. Uczniowie mogli wybierać spośród kilkunastu różnych wróżb a byli i tacy, którzy “przetestowali” wszystkie. No cóż... ludzie od wieków byli zafascynowani przyszłością i na różne sposoby próbowali ją przewidzieć. Klientów naszych wróżbitów najbardziej interesowały imiona przyszłych sympatii (przekłuwane serduszka) oraz magiczne cyfry, wybierz swoją gwiazdę, rzut kostkami, znaczenie nazw kwiatów i kolorów a także magiczne kubki, magiczne koło, wróżenie na życzenie, kim będę i wróżenie z daty urodzenia (numerologia). Wróżby pomagały poznać siebie i nasze relacje z innymi, czego się wystrzegać a na czym skupić swoją uwagę. Życzymy wszystkim, aby wróżby andrzejkowe wzmocniły waszą wiarę w siebie i swoje możliwości oraz pozwoliły przychylniej spojrzeć na świat i otaczającą nas rzeczywistość.

Tekst: Anna Mężyńska

Zdjęcia: Anna Mężyńska, Paulina Werner-Drankiewicz