Z okazji XIV Dnia Papieskiego obchodzonego pod hasłem: „Jan Paweł II  - Świętymi Bądźcie”, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w miejskich konkursach upamiętniających ten dzień. Najlepsze prace plastyczne i literackie z naszej szkoły zostały przekazane do Szkoły Podstawowej nr 3 – tegorocznego organizatora.

Uroczyste podsumowanie XIV Dnia Papieskiego odbyło się 17 października w auli I Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Kostrzewskiego w Gnieźnie. Wręczenia nagród dokonał ks. biskup Bogdan Wojtuś.

Laureatami międzyszkolnych konkursów zostali następujący uczniowie naszej szkoły:

1. Konkurs plastyczny „Moja rodzina w drodze do świętości” - plakat

wyróżnienie – Damian Chojnicki z klasy 6f

2. Konkurs plastyczny „Droga Jana Pawła II do świętości” – album

III miejsce – Daria Wiesner z klasy 4a

3. Konkurs literacki „Święty, którego chcę naśladować” – opowiadanie

III miejsce – Gabriela Woźnica z klasy 5d

Koordynatorami konkursu byli nauczyciele katecheci: panie Aleksandra Grzeszczak, Renata Przyborska, Anna Wawrzyniak oraz ks. Arkadiusz Ksycki.