W czwartek 25 września na terenie Stadniny Ogierów w Gnieźnie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Na dystansie 1200 m naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas V i VI: Kinga Wieczorek, Marta Kłodowska, Aleksandra Lipińska, Tacjana Skrzetuszewska, Julia Tomczyk, Julia Skraburska, Monika Penkert, Gabriela Zakrzewska, Marcelina Szymańska, Martyna Staniszewska, Patrycja Patulska, Oliwia Morawska, Patryk Perończyk, Mirek Nikodem, Szymon Szwacher, Borys Piechocki, Nikodem Prus, Jakub Sulej, Kacper Sobecki, Wiktor Herman, Doush Hamdiew, Kacper Franczak, Oliwier Eggebrech, Marcel Góralski.

Awans do finałów Wielkopolski uzyskał Nikodem Mirek z kl. VI a zajmując III miejsce w kategorii rocznika 2002.