Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, od 14 do 16 grudnia, odbył się w naszej szkole świąteczny kiermasz książek. Wydarzenie zorganizowane i przeprowadzone przez bibliotekę szkolną i Szkolne Koło wolontariatu miało miejsce na łączniku (parter) a uczniowie zaangażowani w to przedsięwzięcie pomagali zorganizować stoiska, eksponować, polecać i sprzedawać książki. Cała akcja odbyła się we współpracy z Księgarnią i Hurtownią Taniej Książki w Tuliszkowie (firma BOOKS), firmą Drugi Tom z Radomia i firmą księgarską pana Macieja Frankowskiego. A było z czego wybierać - od książek dla najmłodszych (bajeczki, zgadywanki, kolorowanki, opowiadania) po literaturę dla nieco starszych, młodzieży i dorosłych (powieści, książki popularnonaukowe).

Były też pozycje tematycznie związane ze świętami Bożego Narodzenia i zarówno te, jak i inne doskonale nadające się na prezent pod choinkę, można było zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Niech zakupione książki ucieszą obdarowanych i umilą świąteczny czas.