We wrześniu uczniowie klasy 3f udali się na zajęcia literacko – plastyczne do zaprzyjaźnionej, osiedlowej biblioteki. W drzwiach powitała nas, zawsze uśmiechnięta Pani Ludomira Nawrocka. Przygotowała dla nas ciekawe zajęcia na temat Międzynarodowego Dnia Kropki, przypadającego 15 września. Obejrzeliśmy interesujący film animowany pt. „Kropka”, o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Następnie Pani Ludomira zapoznała nas z historią powstania Światowego Dnia Orderu Uśmiechu. Następnie to my zabraliśmy się do pracy. Dzieci mogły  wykonać Order Uśmiech według własnego pomysłu lub stworzyć kropkowe dzieło sztuki. Na zakończenie dwoje uczniów: Nadia i Staś wypiło z apetytem sok  z cytryny – podobnie jak wszyscy laureaci Orderu. Bawiliśmy się doskonale i w świetnych humorach wróciliśmy do szkoły.