W środę 18 maja odbył się konkurs recytatorski dla klas I-III pod hasłem „Wiosna w poezji dla dzieci”. Z każdej klasy został wyłoniony jeden przedstawiciel. Wszyscy uczestnicy konkursu pięknie zaprezentowali się recytując wiersze o tematyce wiosennej. Jury miało nie lada wyzwanie z podjęciem decyzji o przyznaniu poszczególnych miejsc. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.

Klasy 1

1miejsce- Gabriela Balcerzak 1c

2 miejsce- Bruno Gawałkiewicz 1a

3 miejsce- Maja Krakowska 1b

Klasy 2

1 miejsce- Laura Kuszak 2b

2 miejsce- Kornelia Polińska 2c

3 miejsce- Alicja Pawlicka 2a

Wyróżnienie- Hanna Buczkowska 2d

Klasy 3

1 miejsce- Roksana Grzelak 3d

2 miejsce- Lilla Mazur 3b

3 miejsce- Hanna Wiśniewska 3c

Wyróżnienie- Hanna Schlabs 3a

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs przygotowały panie: Marlena Bucholc, Renata Hajny i Paulina Furmaniak.