Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 1c naszej szkoły: Blanka Grzechowiak i Bartosz Pokładecki zostali laureatami konkursu z okazji

ŚWIATOWEGO DNIA WODY „WODA TO ŻYCIE, WODA TO SKARB”.

Blanka Grzechowiak zajęła II miejsce, a Bartosz Pokładecki - wyróżnienie.

Zadaniem uczniów było zilustrowanie w programie graficznym MS Paint hasła: "Woda to życie - woda to skarb" (znaczenie wody dla życia na Ziemi, w tym wpływ na bioróżnorodność oraz zdrowie człowieka).

Konkurs został zorganizowany przez Polski Klub Ekologiczny Okręg Wielkopolski Koło w Gnieźnie, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Urząd Miejski Gniezno. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

W konkursie „WODA TO ŻYCIE, WODA TO SKARB” brało udział 10 uczniów z klasy 1c. Dwie prace zostały nagrodzone, jednak prace wszystkich uczniów były bardzo ciekawe i trudno było wybrać zwycięzców. Pozostałe prace wykonali: Gabriela Balcerzak, Jakub Borowiak, Zuzanna Grzelak, Igor Jędrzejczak, Jakub Krzyżanowski,  Natalia Urban, Julia Urbaniak, Miłosz Kamiński, Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i zaangażowanie!

Poniżej prezentujemy zdjęcia pozostałych prac.