13 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „EKO ZAJĄCZEK WIELKANOCNY”, organizowanego prze świetlicę szkolną . Laureatom oraz wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy, nagrody i upominki. Dziękujemy za tak liczny udział, Waszą kreatywność i zaangażowanie. Wszystkie Wasze piękne prace ozdobiły świątecznie naszą szkołę.

Przedstawiamy laureatów konkursu:

I miejsce - Julia Urbaniak kl.1c

II miejsce -  Aleksandra Puchalska kl.1a

III miejsce - Lilianna Romańska kl.1e i Pola Paszkowska kl.1c

Ponadto wyróżnieni zostali uczniowie: Antoni Ciszewski kl.1a, Maria Viaznykowa kl.1a, Zuzanna Grzelak kl. 1c, Lena Pękała kl.1c, Michalina Kozłowska kl.2a, Iga Sporakowska kl. 2b, Konstancja Dobrzycka kl. 2b Aleksander Ciszewski kl.3c, Łukasz Dobrzycki kl.4d, Laura Wierzelewska kl.5c.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!