Z wielką przyjemnością informujemy, że mamy laureatów konkursu na plakat promujący „Zrównoważony Transport Publiczny" w ramach projektu „Budowa Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego dla mieszkańców gmin Powiatu Gnieźnieńskiego”.

Konkurs, skierowany do uczniów z obszaru miasta Gniezna, organizowany był w formie elektronicznej i podzielony na trzy kategorie:

• klasy I-III szkoły podstawowej

• klasy IV-VI szkoły podstawowej

• klasy VII-VIII szkoły podstawowej

Wyłoniono po trzech laureatów konkursu w każdej kategorii oraz przyznano 7 wyróżnień łącznie.

Miłą niespodzianką okazał się fakt, że pierwsze trzy miejsca w kategorii klas 1-3 zajęli uczniowie naszej szkoły:

I miejsce – Antoni Gawałkiewicz klasa 3c (opiekun - p. Marlena Bucholc)

II miejsce – Kacper Wolek klasa 3a (opiekun - p. Barbara Przybylska)

III miejsce – Gabriela Dynaryńska klasa 3c (opiekun p. - Marlena Bucholc)

Trzy z pięciu wyróżnień wśród dzieci klas młodszych przyznano uczniom naszej „Dwunastki”. Wyróżnienia otrzymali:

Zofia Szymańska klasa 2d (opiekun – p. Paulina Furmaniak)
Nikodem Kudławiec klasa 2d (opiekun – p. Paulina Furmaniak)
Tymon Staszkiewicz klasa 3d (opiekunowie – p. Ewa Waseńczuk, p. Ewa Mytkowska).

Natomiast w grupie siódmoklasistów wielki sukces odniosła Olena Kozłowska z klasy 7e (koordynator – p. Lidia Płachecka), która zajęła drugie miejsce z imponującym wynikiem 29/30 punktów w konkursie wiedzy.

W konkursie naszą szkołę licznie reprezentowały dzieci z klasy 3c, gdyż każdy uczeń tej klasy podjął się zadania konkursowego.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Lidia Płachecka

Marlena Bucholc