LET’S COOK TOGETHER!

26.04 - 29.05.2021

Najmłodsze klasy przygotowywały sałatki owocowe, starsi koledzy z klas czwartych i piątych wykonywali bułeczki przypominające śmieszne potworki, a klasy szóste i siódme przedstawiały przepisy na wybrane przez siebie dania. Uczniowie tworzyli różnorodne prezentacje, relacje, a także krótkie filmiki, na których promowali zdrową, zbilansowaną i pyszną kuchnię. Klasy siódme na lekcjach języka niemieckiego zgłębiały wiedzę na temat różnych kuchni świata, przygotowując projekty i prezentacje, którymi następnie podzielili się z uczniami klas ósmych.  Następnie, uczniowie rywalizowali rozwiązują interaktywny quiz Kahoot o tej samej tematyce. A jak Twoja wiedza na temat kuchni świata? Sprawdź rozwiązują quiz Kahoot (link poniżej).

Wszystkim uczestnikom Tygodnia Języków Obcych serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, entuzjazm w kulinarnych zmaganiach i inspirujące przepisy!