W naszej szkole mamy już przedsmak wiosny, jej powiew poczuliśmy za sprawą dwóch konkursów zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Indywidualny konkurs plastyczny na najpiękniejszy "KAPELUSZ PANI WIOSNY" skierowany był do uczniów  klas I – VI. Dzieci, które wzięły w nim udział wykazały się ogromną pomysłowością i zdolnościami manualnymi, wykonały przepiękne kapelusze! Drugi konkurs - klasowy polegał na wykonaniu najefektowniejszego wiosennego wystroju sali lekcyjnej i również ujawnił plastyczne zainteresowania i talenty naszych uczniów. Klasy wszystkich poziomów przygotowały piękne, niezwykle barwne, cieszące oko dekoracje swoich sal.

Zwycięzcy w konkursie indywidualnym:

Marysia Dominiak I g

Maja Kurowska I g

Julka Łubińska II b

Weronika Kowalska VI d

Aleksandra Budzyńska VI f

Kornelia Siwka V d

 

Wyróżnienia:

Oliwia Jakubowska I g

Gabriela Basińska I g

Lenka Skupiewska I g

Nikola Sanok II c

 

Zwycięzcy w konkursie klasowym:

na poziomie klas 1-3:

I miejsce: opiekunowie sali nr 256

II miejsce: opiekunowie sali nr 251

III miejsce: opiekunowie sali nr 151

na poziomie klas 4-6:

I miejsce: opiekunowie sali nr 320

II miejsce: opiekunowie sali nr 301

III miejsce: klasa 6f, która wykonała wystrój korytarza na pierwszym piętrze szkoły w segmentami B i C.

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!