W Miejskim Ośrodku Kultury odbył się balik karnawałowy tematycznie związany z życiem na zamku królewskim. Uczestniczyły w nim  trzy klasy z naszej szkoły: I a, I c i I f. Dzieci przeobraziły się w piękne królewny, przystojnych królewiczów i dzielnych rycerzy, a także w kowbojki, superbohaterów, czy też inne znane postaci z bajek. Przebierańcy zostali przywitani przez grupę animacyjną, która oprócz zabawy przy ulubionych przebojach, zaproponowała ciekawe konkursy. Śmiechu i zapału do wygranej nie zabrakło uczestnikom rywalizacji, szczególnie podczas przenoszenia na tacy złotej kuli, chodzenia z książką na głowie oraz wydobywania złotych krążków ze starych skrzyń. W przerwie odbył się  słodki poczęstunek, w czasie którego dzieci mogły zregenerować siły i uspokoić emocje. Z pewnością tegoroczny balik można uznać za udany, świadczyły o tym roześmiane buzie naszych małych uczniów.