Za nami święta Bożego Narodzenia – pełne radości, gwaru, prezentów, a także powitanie Nowego 2021 Roku. Tradycją naszej szkoły są organizowane w grudniu jasełka przygotowywane przez nauczycieli i uczniów nauczania zintegrowanego oraz w styczniu „Wieczór Kolęd” – koncert dla pracowników szkoły, rodziców, dziadków, uczniów i wszystkich sympatyków Dwunastki.

Niestety, w tym roku szkolnym ze względu  na pandemię zaplanowane imprezy nie mogły odbyć się w szkole. Nadal jednak w naszych uszach brzmią bożonarodzeniowe utwory, które śpiewa się  do 2 lutego. Aby przywołać choć na chwilę magię minionych  świąt,  zapraszamy do wysłuchania  piosenek i kolęd w wykonaniu naszych utalentowanych uczniów: Hani Kwaśniewskiej, Leny Fajfer, Nikoli Litwin i Patryka Brucha.

Link do filmu