Na początku grudnia Samorząd Uczniowski skierował do uczniów naszej szkoły propozycje konkursów związanych tematycznie ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Klasy I –III miały za zadanie wykonać świąteczną Eko-ozdobę. Jury złożone z opiekunek S.U., biorąc pod uwagę estetykę wykonania, pomysłowość, kreatywność i samodzielność postanowiło nagrodzić wszystkie nadesłane prace oraz wyróżnić:

Ewę Tomaszewską z klasy 1b,

Juliannę Struglińską z klasy 2c,

Hanię Wiśniewską z klasy 2c,

Michalinę Wiśniewską z klasy 2b,

Zosię Denisiuk z klasy 2b.

Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy do szkoły po odbiór nagród i drobnych upominków. Gratulujemy pomysłów i twórczej kreatywności.

Zadaniem uczniów klas IV- VIII było nagranie świątecznych życzeń. Klasom 4 c i 7 d w nagrodę za najpiękniejsze życzenia klasowe przyznano vouchery na kwotę 150 zł (do wykorzystania w bardziej sprzyjającym czasie). W imieniu zwycięzców nagrody odbiorą wychowawcy. Jury przyznało również wyróżnienie indywidualne dla Amelii Kolskiej z klasy 4b. Wszystkie osoby, które indywidualnie nadesłały filmiki z życzeniami zapraszamy po odbiór nagród i drobnych upominków.  Gratulujemy odwagi!