Z wielką przyjemnością przekazujemy informację, że nasza szkoła po raz kolejny uzyskała prestiżowy tytuł Microsoft Showcase School!

Oznacza to, że staliśmy się częścią światowego programu wyróżniającego najbardziej innowacyjne szkoły na świecie.  Zdobycie tego tytułu nie byłoby możliwe gdyby nie zaangażowanie i pasja naszych nauczycieli, wykorzystujących na co dzień nowoczesne technologie, zmieniając w ten sposób na środowisko nauczania.

Ponadto część nauczycieli  została wyróżniona tytułem Microsoft Innovative Educator Expert.  Tytuł ten otrzymali: Renata Andrychowicz, Elżbieta Bartnicka-Karasiewicz, Ewa Czyżewska-Węcławiak, Paulina Furmaniak, Magdalena Gawrońska, Edyta Gładych-Zielińska,  Marta Mikołajczak, Agata Sternel, Natalia Różewska, Joanna Wiśniewska, Zbigniew Sypniewski, Paweł Jagielski .

Wymieniona grupa nauczycieli doskonali swoje umiejętności w zakresie stosowania technologii Microsoft w procesie lekcyjnym, dzielą się swoją wiedzą, wykorzystują zaawansowane narzędzia by wspierać edukację naszych uczniów.