Strona główna

Jeśli pożegnanie wakacji, to tylko na szkolnych półkoloniach!

Niemało atrakcji czekało w tym roku na uczestników półkolonii, które odbyły się w naszej szkole w ostatnim tygodniu wakacji. Każdy dzień przynosił 20 uczniom wiele niespodzianek w postaci zabaw, imprez sportowych i wycieczek. Największą przyjemność sprawiły kolonistom wyjazdy do Poznania oraz do Inowrocławia. W stolicy Wielkopolski dzieci spacerowały „w koronach drzew” i bawiły się nad brzegami Malty, natomiast stolica Kujaw zachwyciła wszystkich przepięknym Parkiem Solankowym i tężniami. Podczas wypoczynku koloniści mieli też okazję wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi oraz sprawnością fizyczną podczas spartakiady „Traktem królewskim po zdrowie” organizowanej przez MOK w Gnieźnie. Dwie drużyny z naszej szkoły znalazły się na podium, zajmując drugie i trzecie miejsce. W ostatnim dniu wypoczynku zaproponowano dzieciom wyjście do kina Helios na film „O czym marzą zwierzęta”.

Półkolonie były czasem dobrej zabawy, minęły radośnie, bezpiecznie i w miłej atmosferze. Umożliwiły też dzieciom powrót do szkolnej normalności, tak bardzo upragnionej w tym roku.

Letni wypoczynek zorganizowały panie: Elżbieta Bartnicka-Karasiewicz, Iwona Strzyżewska i Agata Sternel.

wsparcielogo

 showcase schools badge

200smi