Strona główna

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia, ale szczególnie wyjątkowe dla uczniów rozpoczynających swoją szkolną przygodę. 1 września 2020 roku do społeczności uczniowskiej naszej szkoły dołączyło 86 Pierwszoklasistów.Najmłodszych uczniów serdecznie powitał w auli szkoły pan dyrektor Zbigniew Sypniewski i prowadząca uroczystość pani Justyna Wojtkowiak. Uczniowie klasy 2d i 3d pod kierownictwem pani Pauliny Furmaniak i Ewy Waseńczuk przygotowali krótki program artystyczny. Jego motywem przewodnim było hasło: „Szkoła jest jak okręt, który płynie po oceanie wiedzy”. Mamy nadzieję, że „Pierwszaki” z wielką chęcią popłyną w daleką podróż, jaką jest zdobywanie wiedzy i umiejętności.Po części oficjalnej, dzieci udały się pod opieką swoich wychowawczyń do sal lekcyjnych.

Wychowawczyniami klas pierwszych zostały:

1a- pani Magdalena Skibińska

1b- pani Ewelina Urbaniak i pani Renata Bednarz

1c- pani Honorata Djaczuk- Cieślewicz

1d- pani Marta Mikołajczak

Życzymy wszystkim Pierwszoklasistom sukcesów, radości i wielu przyjaciół!

Zachęcamy do obejrzenia fragmentów uroczystości Powitania klas pierwszych.

 Tekst: Ewa Waseńczuk, Paulina Furmaniak

https://drive.google.com/file/d/1AsYAeaYxxUrcFgaRvLS2TPorjMMiKSdY/view?usp=sharing

wsparcielogo

 showcase schools badge

200smi