Strona główna

W dniach 2 i 3 marca 2020 r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w akcji profilaktycznej „Szkolna moda na jabłko, gruszkę i pietruszkę",  którą przeprowadziły członkinie Klubu Higienistek - dyplomowana higienistka stomatologiczna pani Kinga Pawlak i asystentka stomatologiczna pani Magdalena Kupczyk.

Podczas spotkania dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz dbałości o jamę ustną. Uczestniczyły również w  zajęciach praktycznych rozwijających umiejętność prawidłowego szczotkowania zębów. Uczniowie poznali także akcesoria do codziennej higieny jamy ustnej, a także niektóre przybory i narzędzia używane w gabinetach stomatologicznych. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali piękne, pamiątkowe dyplomy przygotowane przez gabinet „Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca”.

Uczniowie oraz wychowawczynie klas pierwszych składają serdeczne podziękowania  pani Kindze Pawlak i pani Magdalenie Kupczyk za przeprowadzenie akcji, dzięki której wizyty u  stomatologa nie będą budziły już lęku.

wsparcielogo

 showcase schools badge

200smi