Jednym z najpopularniejszych walentynkowych zwyczajów, bez którego trudno sobie wyobrazić Dzień Zakochanych w naszej szkole, jest POCZTA WALENTYNKOWA. Posegregowane życzenia i wyznania miłosne, które było można przez cały tydzień wrzucać do skrzynki walentynkowej, w tym roku szkolnym roznosiły uczennice klasy 7a i 8a.

Nowością tegorocznych Walentynek była LOTERIA FANTOWA przeprowadzona przez przedstawicieli SU z klasy 8d. Można w niej było za niewielką kwotę wylosować atrakcyjne fanty. Starszych uczniów bardziej od nagród rzeczowych cieszyły wygrane uprawniające do zwolnienia z odpowiedzi ustnej lub niezapowiedzianej kartkówki.

Dzień wcześniej w „Vehikule Czasu” odbyła się dyskoteka walentynkowa, w czasie której nie zabrakło związanych ze świętem zakochanych wróżb, zabaw i konkursów (m.in. taniec na gazecie lub z balonem w kształcie serca).

Działania Samorządu Uczniowskiego były dopełnieniem wielu imprez klasowych i świetlicowych.